Jan Pranger

Een afscheid en een welkom.

Met veel verdriet moeten wij wegens ernsitge gezondheidsproblemen van onze dirigent Jan Pranger afscheid nemen.

Als dirigent hebben we Jan leren kennen als een vakman die met minder niet tevreden was. Op zijn geheel eigen wijze heeft hij het koor de nodige zangtechnieken bijgebracht wat het resultaat ten goede is gekomen. De repetities gingen in een vrienschappelijke sfeer, maar als het erop aan kwam voor een concert werd er hard gewerkt om een goed resultaat neer te zetten.  Jan paste heel goed in ons koor waar soms de rake opmerkingen en grappen door de oefenruimte vlogen. Jan wist hier heel goed mee om te gaan. Hij kon incasseren, maar ook als dat nodig was uitdelen. Ons koor is een hechte club zeg maar een vriendenclub waar Jan zich echt thuisvoelde. Jan reuze bedankt voor je inzet.  We gaan Jan enorm missen, maar het was als koor een groot voorrecht om met Jan te mogen werken.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *